You are currently viewing Білім алатын студенттердің өндірістік тәжірибеге шығуына байланысты қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқау жүргізіліп, тәжірибе өту құжаттары берілді.

01.03.2023 жылы директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Молдиярова А.Г., қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаушы Темиров Н.О., индустриалды-технологиялық бөлімінің меңгерушісі Кантарбаева В.М., топ кураторлары Адришева Н.С., Шаяхметова Ж.Б., Саметова Г.Т., «Дәнекерлеу ісі», «Автоматтандыру және басқару» мамандықтары бойынша білім алатын студенттердің өндірістік тәжірибеге шығуына байланысты қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқау жүргізіліп, тәжірибе өту құжаттары берілді.

Пікір үстеу