You are currently viewing «Қаздуал» бағдарламасы бойынша оқитын электротехникалық колледжінің ЭПП-413 тобының студенттеріне шебер Кумаров Ж.Е. жетекшілігімен өндірістік оқыту сабақтары «Теплокоммунэнерго» МКК-да өтті.

2023 жылдың 10 наурызында «Қаздуал» бағдарламасы бойынша оқитын электротехникалық колледжінің ЭПП-413 тобының студенттеріне шебер Кумаров Ж.Е. жетекшілігімен өндірістік оқыту сабақтары «Теплокоммунэнерго» МКК-да өтті. Электр цехының меңгерушісі Максим Вячеславович Боровской, өзі де колледж түлегі, студенттерді қауіпсіздік ережелерімен, жалпы кәсіпорынның жұмысымен, қазандықтарды отынмен қамтамасыз етумен жан-жақты таныстырып, тұтынушыларға жылу беру жүйесінің жұмысын баяндап берді. Сабақтар қарқынды және қызықты өтті.

Пікір үстеу