You are currently viewing «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында колледж   кітапхана оқу залында  «Ақындар жырлаған туған өлке» әдеби қонақ үй        іс-шарасы өткізілді.

2023жылғы 17 сәуірде «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында колледж   кітапхана оқу залында  «Ақындар жырлаған туған өлке» әдеби қонақ үй        іс-шарасы өткізілді.  Іс-шараға АУП-412к  топ студенттері қатысты.

Топ жетекшісі: арнайы пән мұғалімі Шыңғыс Шынарбек.

Іс-шарада  топ студенттері қазақтың ұлы жазушылары мен ақындары Әбділдә Тәжібаев пен Тұманбай Молдағалиев сынды ұлы тұлғалардың  Отан  , туған жер туралы өлеңдері оқылды. Тұманбай Молдағалиевтың «Туған ана, туған үй», «Шақырды дала», «Менің туған жерімнің», Әбділдә Тәжібаевтың «О, қайран жер», « Жер және мен», «Туған жер»  өлеңдерін жатқа айтты.

Іс-шараның мақсаты: Ақындардың  шығармаларын жас буын оқырмандарға жеткізу, еңбектері мен ол туралы естеліктерге шолу жасап, өмір жолы мен өнер жолынан ғибрат алуға, өскелең ұрпақты отаншылдық сезімге, патриоттық рухқа дағдыландыру.

17 апреля 2023 года в рамках проекта «Читающий колледж» в читальном зале библиотеки колледжа было проведено литературное гостиничное мероприятие « ».  В мероприятии приняли участие студенты группы АУП-412к.

Пікір үстеу