You are currently viewing «ҰЛТ ДЕНСАУЛЫҒЫ-МЕМЛЕКЕТТІҢ ТАБЫСТЫ ӨРКЕНДЕУІНІҢ НЕГІЗІ» ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ

2023 жылғы 24 мамырда «Авиценна» жоғары медициналық колледжі ұйымдастырған «Ұлт денсаулығы-мемлекеттің табысты өркендеуінің негізі»халықаралық ғылыми – практикалық конференция өтті.
Пленарлық отырыста «Үй тапсырмасы колледж студенттерінің дене дайындығын жақсарту факторы ретінде» атты ғылыми-зерттеу жұмысымен дене шынықтыру пәнінің оқытушысы В. С. Мельницкий баяндама оқып , 1 дәрежелі дипломмен марапатталды.
Секциялық отырыстарда ЭТМ-311 тобының студенттері С. Подколзин және ЭПП-413 тобының студенті А. Кабылкаков өз жұмыстарын ұсынды.
Балалар сертификаттармен марапатталды, жетекшілер-дене шынықтыру пәнінің оқытушысы В. С. Мельницкий және қоғамдық пәндер оқытушысы А.С. Қасымжанова алғыс хаттармен марапатталды.

Пікір үстеу