You are currently viewing Абай облысы бойынша Комитет басқармасы бөлімінің прокурорлары  колледж  студенттерімен семинар өткізді.

Абай облысы бойынша Комитет басқармасы бөлімінің прокурорлары колледж студенттерімен семинар өткізді.

2023 жылғы 14 маусымда Абай облысы бойынша Комитет басқармасы бөлімінің прокурорлары Е.С. Усин және С. С. Құрмашев «Электротехника колледжі» КМҚК студенттерімен семинар өткізді.

Кездесуге ЭПП-421к, ЭПП-422, АУП-414к топтарының студенттері шақырылды.

Кездесу диалог форматында өткізілді, «Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі», «Әкімшілік құқық бұзушылықтардың бірыңғай тізілімі», «Тексеру субъектілері мен объектілерінің бірыңғай тізілімі», «E-Otinish», «е-заң көмегі», «е-сараптама» электрондық өтініштері, сондай-ақ халықтың құқықтық ақпаратқа қол жеткізуін қамтамасыз ету жөніндегі комитеттің электрондық өтініштері Qamgor.gov.kz  порталы арқылы сілтеме бойынша көрсетілді.

Студенттер семинар тақырыбына сәйкес өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, оларға толық жауаптар алды.

Пікір үстеу