You are currently viewing КОЛЛЕДЖДЕ ӘДІСТЕМЕЛІК ЖҰМЫСТАРДЫ ҰЙЫМДАСТЫРУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ

КОЛЛЕДЖДЕ ӘДІСТЕМЕЛІК ЖҰМЫСТАРДЫ ҰЙЫМДАСТЫРУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ

2023 жылдың 15 қыркүйегінде электротехника колледжінде Абай облысы әдіскерлерінің облыстық әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті.

Облыс әдіскерлерінің ОӘБ төрайымы  А.С. Касымжанова әдістемелік бірлестіктің 2023-2024 оқу жылына арналған негізгі нормативтік – құқықтық құжаттармен  және жұмыс жоспарымен таныстырды.

Отырысқа Абай облысы білім басқармасы «Инновациялық – әдістемелік орталық» КММ техникалық және кәсіптік білім беру басшысы С.К. Бласпаев  және облыс әдіскерлері шақырылды

Отырыс  диалог форматында өткізілді, оқу – әдістемелік жұмыс, инженерлік-педагогикалық қызметкерлерді аттестаттаудан өту рәсімі, тәлімгерлерді бекіту және т.б. мәселелер қаралды.

Пікір үстеу