You are currently viewing Колледж  кітапханасында кітапханашылардың ұйымдастырумен «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында:Жыл сайын оқу жылының кыркүйек айында оқу залында кітапхананың ашық есік күні өткізіледі.

Тақырыбы: «Кітапхана табыс мекені»

Мақсаты: Колледжге жаңадан қабылданған1- курс студенттерін кітапханамен таныстырып, жас буынның оқуға қызығушылығын арттыру, көркем ойлауды анықтау және дамыту.

2023 жылдың  4- 30 қыркүйек аралығында , Электротехникалық  колледж  кітапханасында « Оқуға құштар  колледж » жобасы  аясында «Кітапхана табыс мекені » атты кітапхананың Ашық есік күні ұйымдастырылды. Ашық есік күніңде кітапханаға  саяхат; кітапхана қызыметкерімен танысу, кітапхана ережесімен,кітапхана қорымен, жана түсімдермен танысу, кітапхана қорына келіп түсетін жаңа мерзімді басылымдармен танысу,кітапхананың анықтама- библиографиялық аппараты-дәстүрлі карточкалық және электрондық катологтарды таныстыру жұмыстары жүргізілді .

Катысушылар:  СИБ-412,ПО-412,ТОРЭ-313,ЭТМ-315,ПСЖД-312к,ОПУД-311к,

ОПУД-313к,ЭО-411к,ЭПП-423,АУП-323к,СД-314 топ студенттері.

Ежегодно в сентябре месяца учебного года в  читальном зале проводится день открытых дверей библиотеки.Тема: «Библиотека- территория успеха» Цель: Познокомить первокрусников библиотекой, повысить интерес молодого поколения к чтению, выявить и развить  художественное мышление.В день открытых дверей  проведены работы как: экскурсия по библиотеке, знакомство с сотрудниками библиотеки, правилами библиотеки, с библиотечным фондом, с новыми поступлениями,с репертуаром периодических изданий поступающих в фонд библиотеки; демонстрацию поисковых возможностей справочно- библиографического аппарата библиотеки- традиционных  карточных и электронных каталогов.

Участники студенты группы:СИБ-412,ПО-412,ТОРЭ-313,ЭТМ-315,ПСЖД-312к,ОПУД-311к,

ОПУД-313к,ЭОР-411к,ЭПП-423,АУП-32-12к,СД-314.

Кітапханада студенттер өз еркімен қажетті кітаптарын таңдап,еркін пайдалану мүмкүндігі үшін «Кітап достарын іздейді» «Книга ищеть друзей» буккросинг аймағы ашылды.

Мақсаты:барлық оқырмандарға бір немесе бірнеше кітапты тегін  пайдалануға, алуға немесе өз еркімен кез- келген басқа кітаптарға айырбастауға мүмкіндік беру..

Қатысушылар: Ерікті студенттер.

Колледж  кітапханасында кітапханашылардың ұйымдастырумен Оқуға құштар колледж жобасы аясында кітапханада «Өзім оқып шықтым, саған оқуға кеңес берем»  атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Мақсаты:Жас ұрпақты кітап оқуға тарту, жазушылардың  мол мұрасын насиғаттау.  Жастардың  бойына ақыл мен парасатты, сөз құдіреті  мен көркем сөздің  мәйегін бойына сіңіру.

Қатысушылар: Колледж студенттері.

Пікір үстеу