You are currently viewing Еңбек күні

Еңбек күні

25 қыркүйекте Электротехникалық колледжде еңбек күнін мерекелеу шеңберінде мынадай іс-шаралар өткізіледі: теміржол бейіні студенттерінің «ҚТЖ ҰК» АҚ бизнес-талдау департаментінің Семей өңірлік бөлімінің өкілі Л. А. Сарқытбаевамен және локомотив шаруашылығы қозғалысының қауіпсіздігі жөніндегі ревизор М.Т. Тургазиновпен кездесуі өткеді, «Дәнекерлеу ісі» мамандығының студенттері арасында Worldskills стандарттары бойынша кәсіби шеберлік конкурсы өткізіледі, оны арнайы пәндер оқытушылары бағалайды. Электр энергетикалық бейіндегі топтардың студенттері»Біріккен ЭнергоСервистік компания»АҚ қосалқы станциясы мен оқу полигонына барады. Сондай-ақ, «Электрмен жабдықтау( салалар бойынша) » мамандығының студенттері арасында»Жас маман» зияткерлік ойыны өткізіледі. Олардың кәсіби дағдыларын бағалау үшін қала маңындағы РЭҚ еңбекті қорғау, өнеркәсіптік қауіпсіздік және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі инженері А. Т. Төкенова шақырылды. Студенттер сондай-ақ»Менің мамандығым-менің таңдауым!» тақырып бойынша мамандықтарын таңдауға не себеп болған туралы өз ойларымен бөлісетін болады.

Пікір үстеу