You are currently viewing 2023 жылғы 12 қазанда Абай облысының білім басқармасының

2023 жылғы 12 қазанда Абай облысының білім басқармасының

2023 жылғы 12 қазанда Абай облысының білім басқармасының «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ «Talap» коммерциялық емес акционерлік қоғамымен бірлесіп «өндірістік оқытудағы заманауи трендтер: тәжірибе, перспективалар»оқу – өндірістік жұмысы жөніндегі директорлар орынбасарларының республикалық форумы өткізілді. Форумға «Talap» КЕАҚ, Облыстың білім Басқармасының, «Атамекен» ҰКП өкілдері, әлеуметтік серіктестер, WorldSkills Kazakhstan сарапшылары қатысты

Kazakhstan сарапшылары қатысты.
Форумға қатысушылар үш секцияда жұмыс істеді:
1. Құрылыс саласының заманауи технологиялық жабдықтары: таңдау және мүмкіндіктер («Құрылыс колледжі» КМҚК құзырет орталығы)
2. Жаңа IT-технологияларды қолдана отырып инженерлік-техникалық мамандарды даярлаудың негізгі бағыттары («Радиотехника және байланыс колледжі» КМҚК құзырет орталығы)
3. Өндірістік оқытудағы заманауи технологиялар: халықаралық тәжірибе. («Электротехникалық колледж» КМҚК құзырет орталығы)
Үшінші секция жұмысына Абай, Алматы, Қостанай, Маңғыстау,Павлодар облыстары ТКББ жүйенің 20-ға жуық инженерлік-педагогикалық қызметкерлері қатысты.

Форум қатысушыларына заманауи өндіріс талаптарына сәйкес келетін материалдық-техникалық база, Электр энергетикасы және ІТ бейіндегі құзыреттер орталығының алаңдары ұсынылды. Сондай-ақ, әріптестер колледждің халықаралық жобалардағы жұмыс тәжірибесімен және WorldSkills чемпионаттарына қатысу нәтижелерімен таныса алды.

.

Пікір үстеу