You are currently viewing «Электротехника колледжі» КМҚК педагогикалық кеңесінің отырысы өтті.

«Электротехника колледжі» КМҚК педагогикалық кеңесінің отырысы өтті.

26.10.2023 ж. «Электротехника колледжі» КМҚК педагогикалық кеңесінің отырысы өтті.

ПЦК жетекшілері Т. Ю. Позднякова, А. К. Сулейменова жаңа қабылданған студенттердің әкімшілік тексеру жұмыстарының нәтижелеріне талдау жасады.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары А. К. Есентаева білім беру қызметінің барлық субъектілері үшін денсаулық сақтайтын білім беру кеңістігін қалыптастыру туралы айтып берді.

Педагог-психолог Г. М. Бекова инженерлік-педагогикалық ұжымның назарына педконсилиум нәтижелері бойынша жаңа қабылданған білім алушылардың ерекшеліктерінің психологиялық-педагогикалық зерттеуін ұсынды.

Инженерлік-педагогикалық ұжым осы мәселелер бойынша талқылауға және шешімдер қабылдауға белсенді қатысты.