You are currently viewing Колледж студенттері белсенді қатысып жүлделі орындарға ие болды:

Колледж студенттері белсенді қатысып жүлделі орындарға ие болды:

2023 жылғы 27 қазанда «Геологиялық барлау колледжі» КМҚК ұйымдастырған М,А, Альмухановты еске алуға арналған «Жас зерттеушілердің шығармашылығы-бәсекеге қабілетті мемлекеттің қалыптасуына қосқан үлесі» атты VII облыстық студенттік ғылыми – практикалық конференция өтті. Колледж әдіскері А. С. Касымжанова сараптау комиссиясының құрамына қатысты.
Арнайы пәндер оқытушылары Г. К. Қожабекованың, Шынарбектің Ш.Ә. жетекшілігімен электротехникалық колледж студенттері белсенді қатысып жүлделі орындарға ие болды:
1 орын- Түсіпбек Балғын (СИБ-431к):
1 орын- Мукашев Бекнұр (ЭО-423к)
ЭО-411 тобының студенті Аманбаев Т.сертификатпен марапатталды, жетекшілері А.А. Ахметов, Ш. Ә. Шынарбек.

Пікір үстеу