You are currently viewing Германияның Магдебург қаласында тренинг

Германияның Магдебург қаласында тренинг

Дуальды оқыту саласындағы озық шет мемлекеттердің тәжірибесін тиімді пайдалану мақсатында 6-11 қараша аралығында Отто фон Герике атындағы Магдебург университетінің шақыруымен халықаралық ынтымақтастық жөніндегі менеджер Иманбекова А.М. Германияда жұмыс сапарымен болды. Электротехника колледжі 3 жылдан бері KAZDUAL жобасына белсенді түрде қатысып келеді.

Сапар барысында жоба қатысушылары Отто фон Герикке Магдебург университетінде және Эрфурт қаласындағы кәсіптік лицейде болды, Қазақстанның жоғары оқу орындары мен колледждерінде дуальды білім беру моделін енгізу бойынша әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу бойынша тренингтерге қатысты.

Training in Magdeburg, Germany

In order to effectively use the experience of advanced foreign countries in the field of dual training from 6 to 11 November at the invitation of Magdeburg University «Otto von Gericke» manager for the implementation of international cooperation Imanbekova A.M. was on a working trip to Germany. Electrotechnical College has been actively participating in the KAZDUAL project for 3 years.

During the trip project participants visited the University of Magdeburg named after Otto von Gericke and vocational school in Erfurt, participated in trainings to develop guidelines for the implementation of dual education model in universities and colleges in Kazakhstan.