You are currently viewing 2023 жылдың 5 желтоқсанында Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ өтті.

«Қазақстан Республикасында дуальды жоғары және кәсіптік білім беруді дамыту жолдары: KAZDUAL жобасының тәжірибесі».
Құттықтау сөзімен Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры Болат Тілеп және жоғары білім реформасы жөніндегі ұлттық сарапшы сөз сөйледі.
ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі Жоғары білімді дамытудың ұлттық орталығы, Нарбекова Б.М.
Жобаның шетелдік серіктестері баяндама жасады: Университеттің гуманитарлық факультетінің деканы Отто фон Герике
Магдебург, Германия проф. Доктор Фрэнк Бенинг, KazDual жобасының сыртқы сарапшысы, Карлос Мачадо.
Өз тәжірибелерімен Отто фон Герике атындағы университеттен (Германия), Тироль педагогикалық университетінен (Австрия) әріптестер, сондай-ақ ACQUIN (Германия) аккредиттеу агенттігінің өкілдері бөлісті.
Платформаларда жұмыс жүргізілді.
1-СЕМИНАР: ДУАЛЬДІ ОҚУдың ТҮСІНІКТЕРІ, ПРИНЦИПТЕРІ, ӘДІСТЕМЕЛІКТЕРІ ЖӘНЕ ТАБЫСТЫ ТӘЖІРИБЕЛЕРІ
2-СЕМИНАР: ДУАЛЬДІ БІЛІМ БЕРУДІ ЕНГІЗУ МӘСЕЛЕЛЕРІ МЕН СТРАТЕГИЯЛАРЫ
3-СЕМИНАР: ӘДІСТЕМЕЛІК АСПЕКТІЛЕР МЕН ДУАЛЬДІ БІЛІМ БЕРУДІ ДАМытУ ТҰРАҚТЫЛЫҒЫН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУДІҢ НЕГІЗДЕРІ.