You are currently viewing 2023 жылдың 22 желтоқсанда «Электротехника колледжі» КМҚК ТжКБ жүйесі оқу орындарының студенттері арасында «Энергетикамен бірге болашаққа» атты облыстық студенттік олимпиада өткізілді.

Олимпиада ұйымдастырушылары – «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ «Абай облысының білім басқармасы» ММ, «Электротехника колледжі» КМҚК, Электроэнергетикалық бағыттағы оқытушыларының ОӘБ.
Олимпиадаға облысымыздың келесі колледждері қатысты:

1. «Электротехника колледжі» КМҚК;
  2. «Аягөз қаласының политехникалық колледжі» КМҚК.
    Олимпиада 2 тапсырмадан тұрды. Ұсынылған тапсырмалар бағалау өлшемшарттар бойынша бағаланды.
    1 тапсырма. Билет бойынша сұрақтарға жауап беру;
    2 тапсырма. Электрлік сұлбаны оқу.
    Олимпиаданы ұйымдастырушылары күрделі тапсырмалар дайындады. Қатысушылар өздерінің жоғары деңгейдегі дайындықтарын көрсетті.
    Жұмыстарды сараптамалық кеңестің келесі құрамы бағалады:
  3. Азимбаева Айбаршин Турсынбековна – «Біріккен энергосервистік компания» АҚ Абай аймағының өндірістік-техникалық бөлімінің басшысы;
  4. Нұрбеков Жарас Нұрбекұлы – «Біріккен энергосервистік компания» АҚ, Пригород АЭЖ тарату құрылғыларды пайдалану бойынша электромонтер;
  5. Рахимжанова Галия Максутовна – Абай облысы ББ «Инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ әдіскері;
  6. Молдиярова Айсулу Гинаятовна – «Электротехника колледжі» КМҚК директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары;
  7. Демеугалиев Дәулет Қайратұлы – «Аягөз қаласының политехникалық колледжі» КМҚК өндірістік оқу шебері.
    Олимпиада нәтижесі:
    1 орын – Сайлаубай Жәнібек;
    2 орын – Шапиев Даурен;
    3 орын – Идаятов Мансур.
    Жеңімпаздарды құттықтаймыз және одан әрі қарай мамандықтарын игеруде сәттіліктер тілейміз!