You are currently viewing Жедел профилактикалық іс шара төңірегінде студенттердің тұрғылықты мекен жай бойынша тіркеуі и тексеріліп, сауалнама жүргізілді

2024 жылғы 19 қаңтарда жатақханада «Тұрмыс» жедел профилактикалық іс шара төңірегінде студенттердің тұрғылықты мекен жай бойынша тіркеуі и тексеріліп, сауалнама жүргізілді. Сонымен қата «Әкімшілік құқық бұзушылық пен қылмыстық құқықбұзушылықтың алдын алу», «Кәмелеттік жасқа толмағандардың жыныстық қолсұғылмаушылығы» тақырыбында студенттермен Затон ПБ ЮПТ УПИ, полиция капитаны Г.К. Каныбекованың қатысуымен әңгімелесу өткізілді, студенттерге әртүрлі құқық бұзушылық фактілерінің нақты мысалдары келтіріліп заңда қандай жазалау шаралары қарастырылғаны айтылды. Студенттер өздерін толғандыратын тақырыптар бойынша белсенді сұрақтар қойды, оларға маманның негізделген жауаптары берілді.

Пікір үстеу