You are currently viewing Қазіргі қоғамдағы интеллекттің рөлі туралы пікірталас

Қазіргі қоғамдағы интеллекттің рөлі туралы пікірталас

2024 жылдың 11 қазанында Электротехникалық колледжде “ Білекті бірді жығады, білімді мыңды жығады” тақырыбында қызықты пікірталас өтті. “Жалын” дебат клубының қатысушылары-Б. Алдабергенов, А. Берданов, Н.Берікқалиев, Д. Бөкейхан, А. Қабылғазы және Ж. Қайырлыхан — дайындық пен шешендік шеберліктің жоғары деңгейін көрсетті. Пікірталас қазіргі қоғамның маңызды аспектілерін қозғады, мұнда физикалық күш кейде интеллектуалды дамуға, білімге және рухтың ішкі күшіне жол береді. Әрбір қатысушы тарихтан, әдебиеттен және шынайы өмірден мысалдар келтіре отырып, өз көзқарасын білдірді. Көрермендер қызу қолдады, пікірсайыс өзара сыйластық пен интеллектуалды бәсекелестік рухында өтті. Бұл пікірталас студенттердің сыни ойлау және дәлелдеу дағдыларын дамыту үшін тамаша алаң болды. Іс-шара жоғары деңгейде өтті.

11 октября 2024 года в Электротехническом колледже прошел захватывающий дебат на тему: “ Білекті бірді жығады, білімді мыңды жығады “. Участники дебатного клуба “Жалын” — Б. Алдабергенов, А. Берданов, Н. Бериккалиев, Д. Бөкейхан, А. Қабылғазы и Ж. Кайырлыхан — продемонстрировали высокий уровень подготовки и ораторского мастерства.